Fitnessinstructeur e/o sportieve host m/v gezocht

Dorssports is op zoek naar nieuwe collega’s!


Heb jij een passie voor sport? Wil jij mensen helpen naar een sportieve en gezonde leefstijl? Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste fitnessinstructeur e/o sportieve host.

Als fitnessinstructeur e/o host ben jij één van de gezichten van Dorssports. Jouw energie en passie voor de sportbranche motiveert onze leden om nét dat beetje extra te geven. Als fitnessinstructeur begeleid je onze leden met jouw kennis, kunde en geeft advies. Je begeleidt zowel nieuwe als bestaande sporters met het behalen van hun fitnessdoelstellingen. Als host bied je een luisterend oor en wijs je de sporter de weg in de club. Daarnaast kun je ook nog een lekkere cappuccino zetten.

Ben jij…

  • Sociaal, open, flexibel, een teamplayer, zelfstandig, meedenkend en proactief
  • Iemand met een hoog verantwoordelijkheidsgevoel
  • Iemand met ervaring in de fitnessbranche of het graag wil leren
  • Flexibel inzetbaar
  • Bereid om fitnessdiploma(‘s) te behalen

Wat bieden wij jou?

  • Meegroeien in een jong en dynamisch bedrijf, in een gezellige, informele werksfeer
  • De mogelijkheid tot scholing om je kennis uit te breiden en jezelf te ontwikkelen
  • Vaste uren in overleg met het team

Interesse?

Herken jij jezelf in de bovenstaande eigenschappen en taken en ben je enthousiast over deze vacature? Stuur jouw CV en motivatie naar info@dorssports.nl. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op!

Er wordt zorgvuldig omgegaan met je persoonlijke gegevens en de gegevens die je verstrekt in het kader van deze sollicitatie!